KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14257207
nr 1425 7207
Salvador DalÃ
(1904-1989), Spanien
Etsning, Signerad, EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Bildmått: 24,5x18,5cm, yttermått inklusive ram: 45x37cm
Salvador DalÃ, spansk målare född 1904, död 1989.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
6.200 kr
måndag 18 oktober 2021
kl 20:54:20
2.400 kr
3.400 kr
4.200 kr
3.400 kr
3.600 kr (Budbetjänt)
4.200 kr
4.200 kr (Budbetjänt)
5.000 kr
5.600 kr
5.600 kr
5.800 kr
6.000 kr